Investitori iz Mađarske spremni za Crnu Goru

Bez autora
Jun 30 2013

Državni sekretar za vanjske poslove i spoljne ekonomske odnose pri Kabinetu predsjednika Vlade Mađarske, Peter Sijarta predstavio je nekoliko inicijativa za čiju realizaciju postoji spremnost investitora iz Mađarske da ulažu u Crnu Goru. On je razgovarao sa ministrom poljoprivrede i ruralnog razvoja Petrom Ivanovićem i izrazio zadovoljstvo dosadašnjom saradnjom Crne Gore i Mađarske u oblasti poljoprivrede. Ivanović se zahvalio državnom sekretaru Peteru Sijartu na posjeti, ekspertskoj podršci koja je pružena uz posredovanje Ministarstva vanjskih poslova Mađarske i predstavio investicione potencijale u oblasti poljoprivrede. Zaključeno da postoji značajan prostor za dalje produbljivanja saradnje. Dogovorena je posjeta više firmi iz Mađarske tokom narednih dva mjeseca.

Investitori iz Mađarske spremni za Crnu GoruDržavni sekretar za vanjske poslove i spoljne ekonomske odnose pri Kabinetu predsjednika Vlade Mađarske, Peter Sijarta predstavio je nekoliko inicijativa za čiju realizaciju postoji spremnost investitora iz Mađarske da ulažu u Crnu Goru.

On je razgovarao sa ministrom poljoprivrede i ruralnog razvoja Petrom Ivanovićem i izrazio zadovoljstvo dosadašnjom saradnjom Crne Gore i Mađarske u oblasti poljoprivrede.

Ivanović se, kako je saopšteno iz Ministarstva poljoprivrede i ruralnog razvoja, zahvalio državnom sekretaru Peteru Sijartu na posjeti, ekspertskoj podršci koja je pružena uz posredovanje Ministarstva vanjskih poslova Mađarske i predstavio investicione potencijale u oblasti poljoprivrede.

Zaključeno da postoji značajan prostor za dalje produbljivanja saradnje. Dogovorena je posjeta više firmi iz Mađarske tokom narednih dva mjeseca.

Ocenite tekst
Komentari
Prikaži više 
 Prikaži manje
Ostavite komentar

Prijavite se na Vaš nalog


Zaboravili ste lozinku?

Nov korisnik