Prvi naredni projekat biće izgradnja fabrike za preradu povrća u Bačkoj Topoli

Bez autora
May 08 2019

Ministar poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede Branislav Nedimović sastao se u Bačkoj Topoli sa ministrom spoljnih poslova Republike Mađarske Peterom Sijartom. Ministri su dogovorili značajno intenziviranje saradnje dve zemlje, posebno u delu investicija u prehrambenu industriju i otvaranja novih prerađivačkih kapaciteta u Srbiji. Prvi naredni projekat biće izgradnja fabrike za preradu povrća u Bačkoj Topoli, koja će pored već započete fabrike za preradu voća u Arilju, biti druga važna investicija samo u ovoj godini. Na sastanku je takođe dogovoreno i da se u narednih mesec dana završe i dogovori za izgradnju tri do četiri nova kapaciteta za preradu voća i povrća u centralnoj i južnoj Srbiji.

Prvi naredni projekat biće izgradnja fabrike za preradu povrća u Bačkoj TopoliMinistar poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede Branislav Nedimović sastao se u Bačkoj Topoli sa ministrom spoljnih poslova Republike Mađarske Peterom Sijartom. Ministri su dogovorili značajno intenziviranje saradnje dve zemlje, posebno u delu investicija u prehrambenu industriju i otvaranja novih prerađivačkih kapaciteta u Srbiji.

Prvi naredni projekat biće izgradnja fabrike za preradu povrća u Bačkoj Topoli, koja će pored već započete fabrike za preradu voća u Arilju, biti druga važna investicija samo u ovoj godini.

Na sastanku je takođe dogovoreno i da se u narednih mesec dana završe i dogovori za izgradnju tri do četiri nova kapaciteta za preradu voća i povrća u centralnoj i južnoj Srbiji.

Ocenite tekst
Komentari
Prikaži više 
 Prikaži manje
Ostavite komentar

Prijavite se na Vaš nalog


Zaboravili ste lozinku?

Nov korisnik