Aerodrom: Uskoro novi sistem informisanja

Bez autora
Dec 01 2014

Na aerodromu "Nikola Tesla" počele su pripreme za korišćenje novog sistema za informisanje putnika o redu letenja. Svi monitori u terminalnoj zgradi biće zamenjeni novim, saopšteno je iz kancelarije beogradskog aerodroma.Planirano je da novi informacioni sistem bude u punoj upotrebi od 8. decembra ove godine. Komfor putnika, tokom prelaska sa starog na novi sistem informisanja, biće "kontinuiran, uz eventualne izmene rasporeda šaltera za registraciju, zalet o kojima se putnici mogu informisati u izabranoj avio-kompaniji ili na šalteru informacija na aerodromu", piše u saopštenju

Aerodrom: Uskoro novi sistem informisanjaNa aerodromu "Nikola Tesla" počele su pripreme za korišćenje novog sistema za informisanje putnika o redu letenja.

Svi monitori u terminalnoj zgradi biće zamenjeni novim, saopšteno je iz kancelarije beogradskog aerodroma.

Planirano je, kako je navedeno, da novi informacioni sistem bude u punoj upotrebi od 8. decembra ove godine.

Komfor putnika, tokom prelaska sa starog na novi sistem informisanja, biće "kontinuiran, uz eventualne izmene rasporeda šaltera za registraciju, zalet o kojima se putnici mogu informisati u izabranoj avio-kompaniji ili na šalteru informacija na aerodromu", piše u saopštenju.

Novim informacionim sistemom, dodaje se, biće olakšan pregled letova na monitorima za informisanje putnika.

"Informacije o letovima su jasnije i detaljnije prikazane, sa novim vizuelnim identitetom. Novi sistem usklađen je i sa prikazom informacija na internet prezentaciji beogradskog aerodroma", piše u saopštenju.

Cilj novog menadžmenta je, kako je navdeno, sistemska modernizacija celokupnog dosadašnjeg poslovanja, a primena novog informacionog sistema samo je deo planiranog unapređenja kvaliteta usluge.

Ocenite tekst
Komentari
Prikaži više 
 Prikaži manje
Ostavite komentar

Prijavite se na Vaš nalog


Zaboravili ste lozinku?

Nov korisnik