Na dobošu imovina Bobar banke

Bez autora
Jul 26 2017

Nepokretna imovina bijeljinske Bobar banke u stečaju, raspoređena širom RS i vrijedna gotovo dva miliona maraka, naći će se na prodaji 30. avgusta, a najvredniji je poslovni prostor u Palama, procijenjen na 262.106 KM.Licitacija je planirana u prostorijama banke u Bijeljini sa početkom u 12 časova, a svi zainteresovani u međuvremenu mogu pogledati imovinu banke koja je na dobošu.

Na dobošu imovina Bobar bankeNepokretna imovina bijeljinske Bobar banke u stečaju, raspoređena širom RS i vrijedna gotovo dva miliona maraka, naći će se na prodaji 30. avgusta, a najvredniji je poslovni prostor u Palama, procijenjen na 262.106 KM.

Licitacija je planirana u prostorijama banke u Bijeljini sa početkom u 12 časova, a svi zainteresovani u međuvremenu mogu pogledati imovinu banke koja je na dobošu.

Ocenite tekst
Komentari
Prikaži više 
 Prikaži manje
Ostavite komentar

Prijavite se na Vaš nalog


Zaboravili ste lozinku?

Nov korisnik