Partners Orka d.o.o.

Bez autora
Jul 07 2022

Partners Orka d.o.o. raspisuje konkurs za radno mesto: Pedagog u privatnim/državnim vrtićima m/ž...

Partners Orka d.o.o. raspisuje konkurs za radno mesto:

Pedagog u privatnim/državnim vrtićima m/ž

Mesto rada: Nemačka

Uslovi rada:

  • Radno vreme prema standardima Nemačkih uslova rada

Poslodavac obezbeđuje:

  • Zarada 2980 EUR bruto
  • Ugovor o radu
  • Pružanje pomoći prilikom dolaskom radi obezbeđenja smeštaja
  • Za učenje jezika, obezbeđena je obuka o trošku poslodavca
  • Za lica koja nemaju EU papire, radi se izrada radnih dozvola
  • Bezbednost i zdravlje na radu

Opis posla:

  • Svakodnevno obilazi odgojne grupe, prati aktivnosti dece i odgajatelja
  • Sa odgajateljem prati ponašanje dece u grupi, te prema potrebi kontaktira psihologa
  • Predlaže stručnu literature, slikovnice, nove ideje vezane za odgojno-obrazovni rad s decom
  • Učestvuje na roditeljskim sastancima
  • Učestvuje u stručnom usavršavanju odgojitelja
  • Učestvuje u uvođenju odgojitelja pripravnika u odgojno-obrazovni rad

Uslovi za apliciranje:

  • VSS ( 7 stepen stručne spreme )
  • Položen državni ispit je obavezan ili posedovanje licence

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju na e-mail adresu: zaposlenje@partners-orka.co.rs

ili popunite formular na našem sajtu, na sledećem linku: http://partners-orka.co.rs/partnersorka-cv-online-upitnik/

ili pozovite

(+381)600996243

za više informacija.

Napomena:

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.

Usluge agencije su besplatne za kandidate koji potražuju posao.

Rok za konkurisanje: Do popune

Za navedemo radno mesto možete aplicirati ovde.

Ocenite tekst
Komentari
Prikaži više
 Prikaži manje
Ostavite komentar

Prijavite se na Vaš nalog

Zaboravili ste lozinku?

Nov korisnik