“Fijat 500L” još ekonomičniji

Bez autora
Dec 30 2014

Kompanija “Fijat automobili Srbija” (FAS) obradovala je sve one koji žele da se voze ekonomično, istovremeno vodeći računa o životnoj sredini. U ponudi su malolitarski motori u “fijatu 500L” koji zadovoljavaju sve najstrože standarde i odlikuju se niskom potrošnjom goriva i niskom emisijom štetnih gasova. Novina su i motori s pogonom na alternativna goriva - CNG i TNG, koji su još ekonomičniji i “zeleniji”. FAS je pripremio i specijalnu ponudu za pravna lica i flotne kupce. U ponudi su verzije “fijata 500L” s dizel motorom 1.3 multidžet sa 85 KS, zatim benzinac 1.4 T-džet sa 120 KS i uređajem za pogon na tečni naftni gas (TNG), kao i najviše nagrađivani motor u poslednjih nekoliko godina, “benzinac” 0.9 tvin-er sa 80 KS i uređajem za pogon na prirodni gas - CNG.

“Fijat 500L” još ekonomičnijiKompanija “Fijat automobili Srbija” (FAS) obradovala je sve one koji žele da se voze ekonomično, istovremeno vodeći računa o životnoj sredini.

U ponudi su malolitarski motori u “fijatu 500L” koji zadovoljavaju sve najstrože standarde i odlikuju se niskom potrošnjom goriva i niskom emisijom štetnih gasova.

Novina su i motori s pogonom na alternativna goriva - CNG i TNG, koji su još ekonomičniji i “zeleniji”.

FAS je pripremio i specijalnu ponudu za pravna lica i flotne kupce.

U ponudi su verzije “fijata 500L” s dizel motorom 1.3 multidžet sa 85 KS, zatim benzinac 1.4 T-džet sa 120 KS i uređajem za pogon na tečni naftni gas (TNG), kao i najviše nagrađivani motor u poslednjih nekoliko godina, “benzinac” 0.9 tvin-er sa 80 KS i uređajem za pogon na prirodni gas - CNG.

Sva tri mogu se kupiti po istoj ceni od 13.450 evra, što je za 1.400 evra ispod ponude za model “fijat 500L 1.4”.

Naravno, svi uređaji LPG i CNG ugrađuju se fabrički u Kragujevcu, što podrazumeva i fabričku garanciju na njihovu eksploataciju.

- Odabirom jednog od tri ponuđena motora (LPG, CNG, dizel), po istoj ceni, uz niže troškove eksploatacije, za četiri godine moguće je uštedeti i do 50 odsto vrednosti automobila - ističu u kragujevačkom gigantu. - Modeli “fijata 500L” sa LPG i CNG uređajima održavaju se u našim ovlašćenim servisima koji su deo naše razgranate servisne mreže - rekao je Ivan Mihailović, regionalni menadžer prodaje.

Ocenite tekst
Komentari
Prikaži više 
 Prikaži manje
Ostavite komentar

Prijavite se na Vaš nalog


Zaboravili ste lozinku?

Nov korisnik