Direktor Fraporta Matthias Engler kaže da s novim terminalom Aerodroma Ljubljana novi vlasnik neće žuriti. U tu ćemo investiciju krenuti tek kad ocijenimo da je to potrebno, rekao je Engler. Otkriva kako će nakon istiskivanja malih dioničara povući dionice Aerodroma Ljubljana s Ljubljanske borze. Zasad se članovi poslovodstva nisu mijenjali, a Engler dodaje da im se sadašnja organizacijska struktura čini primjerena. Zasad nećemo ništa dirati. Četiri mjeseca je u zrakoplovnom biznsu vrlo kratko razdoblje. Fraport je na Brniku dugoročni investitori. Uvjereni smo u razvojne mogućnosti ljubljanskog aerodroma, zato smo i vdje, rekao je Engler. Najviše se, kaže, raditi na poboljšanju kvalitete usluga jer je tržište iznimno konkurentno, a putnici vrlo zahtjevni i imaju visoka očekivanja.
Direktor Fraporta Matthias Engler kaže da s novim terminalom Aerodroma Ljubljana novi vlasnik neće žuriti.
- U tu ćemo investiciju krenuti tek kad ocijenimo da je to potrebno, rekao je Engler za Delo.
Otkriva kako će nakon istiskivanja malih dioničara povući dionice Aerodroma Ljubljana s Ljubljanske borze. Zasad se članovi poslovodstva nisu mijenjali, a Engler dodaje da im se sadašnja organizacijska struktura čini primjerena.
- Zasad nećemo ništa dirati. Četiri mjeseca je u zrakoplovnom biznsu vrlo kratko razdoblje. Fraport je na Brniku dugoročni investitori. Uvjereni smo u razvojne mogućnosti ljubljanskog aerodroma, zato smo i vdje, rekao je Engler.
Najviše se, kaže, raditi na poboljšanju kvalitete usluga jer je tržište iznimno konkurentno, a putnici vrlo zahtjevni i imaju visoka očekivanja.