Novi vlasnik devastiranog hotela Korana u središtu Karlovca postala je tvrtka Lana Commerce u vlasništvu karlovačkog poduzetnika Nikole Hanžela. Zaključak je to s javne dražbe održane na Općinskom sudu u Karlovcu. Tako je okončana agonija ovog nekad reprezentativnog objekta opustošenog još u Domovinskom ratu 1991. godine. Hotel je prodan za 6,320.000 kuna. Na dražbi su sudjelovali još i tvrtka Nova Korana iz Šibenika i Dragutin Vučković, vlasnik hotela u Jastrebarskom.
Novi vlasnik devastiranog hotela Korana u središtu Karlovca postala je tvrtka Lana Commerce u vlasništvu karlovačkog poduzetnika Nikole Hanžela.
Zaključak je to s javne dražbe održane na Općinskom sudu u Karlovcu. Tako je okončana agonija ovog nekad reprezentativnog objekta opustošenog još u Domovinskom ratu 1991. godine.
Hotel je prodan za 6,320.000 kuna. Na dražbi su sudjelovali još i tvrtka Nova Korana iz Šibenika i Dragutin Vučković, vlasnik hotela u Jastrebarskom.