Kupci vila na Zavali sa Amerikancima završavaju gradnju

Bez autora
Feb 26 2012

Udruženje kupaca vila na brdu Zavala kod Budve od 1. marta će završavati te objekte sa jednom od vodećih američkih kompanija u oblasti građevinarstva i projekt menadžmenta Tarner konstrakšn. To je predviđeno ugovorom koji su potpisali predstavnici AMIA-e i američke kompanije. AMIA je, kako su agenciji Mina-business saopštili njeni predstavnici, posvećena što skorijem završetku građevinskog projekta na Zavali. Saradnja sa Tarner konstrakšnom ukazuje na želju da posao bude urađen prema najvećim svjetskim standardima. Tarner konstrakšn je, naime, poznat kao kompanija koja forsira kvalitet i izvođenje radova u okviru rokova. Glavno evropsko predstavništvo Tarner konstrakšna je u Istambulu, sa regionalnim kancelarijama u Moskvi i Beogradu. Projekat vila na Zavali prvi je u Crnoj Gori u koji se uključuje ta kompanija.

Kupci vila na Zavali sa Amerikancima završavaju gradnjuUdruženje kupaca vila na brdu Zavala kod Budve od 1. marta će završavati te objekte sa jednom od vodećih američkih kompanija u oblasti građevinarstva i projekt menadžmenta Tarner konstrakšn.

To je predviđeno ugovorom koji su potpisali predstavnici AMIA-e i američke kompanije.

AMIA je, kako su agenciji Mina-business saopštili njeni predstavnici, posvećena što skorijem završetku građevinskog projekta na Zavali.

- Saradnja sa Tarner konstrakšnom ukazuje na želju da posao bude urađen prema najvećim svjetskim standardima. Tarner konstrakšn je, naime, poznat kao kompanija koja forsira kvalitet i izvođenje radova u okviru rokova – kazali su iz AMIA-e.

Oni su dodali da je glavno evropsko predstavništvo Tarner konstrakšna je u Istambulu, sa regionalnim kancelarijama u Moskvi i Beogradu. Projekat vila na Zavali prvi je u Crnoj Gori u koji se uključuje ta kompanija.

Tarner konstrakšn trenutno upravlja projektima ukupne površine preko 36 miliona kvadratnih metara, vrijednim 39 milijardi USD, a od 1965. godine je prisutan u 60 država svijeta.

-To je druga američka kompanija koja je uključena u projekat na Zavali, s obzirom na to da je glavni izvođač Monterra u vlasništvu investitora iz Sjedinjenih Američkih Država- navodi se u saopštenju AMIA-e.

Oni su saopštili i da je uključivanje američkih firmi dobilo podršku Ambasade SAD u Podgorici.

Ocenite tekst
Komentari
Prikaži više 
 Prikaži manje
Ostavite komentar

Prijavite se na Vaš nalog


Zaboravili ste lozinku?

Nov korisnik