Manje subvencije, manja produktivnost

May 07 2013

Repromaterijal za setvu je poskupeo za trećinu, kažu zemljoradnici. Istovremeno, u Zapadnoj Evropi, ce...

Toče čistije, ali skuplje gorivo

May 07 2013

Benzina "evropremijum BMB 95" i dizela "D2" od 31. jula ove godine više neće biti na benzinskim pumpam...

Ko kontroliše kućnu hemiju?

May 07 2013

Podaci Centra za kontrolu trovanja pokazuju da je u Srbiji polovina trovanja dece izazvana preparatima...

Strateški plan za više od pet hiljada hekt...

May 06 2013

Skupština grada Beograda usvojila je pre dve godine Strategiju pošumljavanja područja Beograda, a jedn...

Oduzmanje licenci turističkim agencijama

May 06 2013

Turistička inspekcija podnela je od početka godine ukupno 20 predloga za oduzimanje licence turistički...

Vizionarski koncept lakšeg i povoljnijeg e...

May 06 2013

Toyota ME.WE (ME - ja i WE - mi) koncept je inovativni rezultat partnerstva između Toyotinog evropskog...

Sve manje banaka u Srbiji

May 06 2013

Pre nekoliko godina, u Srbiji je poslovalo gotovo 40 poslovnih banaka. Posle propasti Nove Agrobanke i...

Uređivanje prometa nekretnina

May 06 2013

Ministarstvo spoljne i unutrašnje trgovine i telekomunikacija izradilo je Nacrt zakona o posredovanju ...

Racionalizacija bankarskog sistema

May 06 2013

U Srbiji je broj poslovnih banaka u ovom trenutku preveliki za snagu ekonomije i do kraja ove ili nare...

Vetropark "Čibuk" u Kovinu krajem 2013.

May 06 2013

Gradnja prvog vetroparka u Srbiji, vrednog 300 miliona evra, trebalo bi da počne krajem godine na teri...

Prijavite se na Vaš nalog


Zaboravili ste lozinku?

Nov korisnik