Elektroprivreda Republike Srpske

May 25 2015

Mješoviti holding "Elektroprivreda Republike Srpske" Matično preduzeće a.d. Trebinje Zavisno predu...

Medicinska škola Ćuprija,

May 22 2015

Medicinska škola, Ćuprija, raspisuje OGLAS za prikupljanje ponuda...

Akademija nauka i umjetnosti BiH

May 22 2015

Akademija nauka i umjetnosti BiH OBAVJEŠTENJE O NABAVCI 1267-7-2-58-3-3/15...

JP „Zavod za izradnju“ Kula

May 21 2015

JP „Zavod za izradnju“ Kula Na osnovu člana 39 i 55 stav 1 tačka 2 i člana 57 stav 1 Zakona o javn...

Općina Travnik

May 21 2015

Općina Travnik OBAVJEŠTENJE O NABAVCI 54-7-3-39-3-32/15...

J.P „Direkcija za građevinsko zemljište i ...

May 20 2015

J.P „Direkcija za građevinsko zemljište i puteve“ Kosovska Mitrovica Poziv za podnošenje ponuda u p...

Termoelektrana "Kakanj" Kakanj

May 20 2015

Termoelektrana "Kakanj" Kakanj OBAVJEŠTENJE O NABAVCI 1424-7-1-196-3-206/15...

JKP „Komunalac“ Čačak

May 19 2015

JKP „Komunalac“ Čačak objavljuje POZIV ZA PODNOŠENjE PONUDA...

Javna ustanova za odgoj i obrazovanje OŠ "...

May 19 2015

Javna ustanova za odgoj i obrazovanje OŠ "OMER MUŠIĆ" BREŽANI - KAKANJ OBAVJEŠTENJE O NABAVCI 334-...

JKP Beogradske elektrane

May 18 2015

JKP Beogradske elektrane Poziv za podnošenje ponude...

Prijavite se na Vaš nalog


Zaboravili ste lozinku?

Nov korisnik