J.U. Dom zdravlja "DR. Isak Samokovija"

Feb 25 2015

J.U. Dom zdravlja "DR. Isak Samokovija" OBAVJEŠTENJE O NABAVCI 744-7-1-10-3-3/15...

JSP „Stan“ Šabac

Feb 24 2015

Na osnovu člana 32, 55, 57. i 60. stav 1. tačka 1. Zakona o javnim nabavkama („Službeni glasnik RS“, b...

Ministarstvo unutrašnjih poslova SBK/KSB

Feb 24 2015

OBAVIJEST O NABAVI 916-7-2-3-3-1/15...

Predškolska ustanova „Vlada Obradović Kame...

Feb 23 2015

PREDŠKOLSKA USTANOVA „VLADA OBRADOVIĆ KAMENI“ PEĆINCI objavljuje POZIV...

JP Radio televizija Republike Srpske

Feb 23 2015

JP RADIO TELEVIZIJA REPUBLIKE SRPSKE OBAVJEŠTENJE O NABAVCI...

Osnovna škola "Branko Radičević" Maradik

Feb 20 2015

Na osnovu Pravilnika o izmeni Pravilnika o nastavnon planu i programu osnovnog vaspitanja i obrazovanj...

"TRA" d.o.o. - Agencija za razvoj općine T...

Feb 20 2015

"TRA" d.o.o. - Agencija za razvoj općine Tešanj OBAVJEŠTENJE O NABAVCI...

Uprava za zajedničke poslove republičkih o...

Feb 19 2015

Uprava za zajedničke poslove republičkih organa Nemanjina 22-26 Beograd rapsisuje POZIV...

Ministarstvo unutrašnjih poslova Republike...

Feb 19 2015

MINISTARSTVO UNUTRAŠNJIH POSLOVA REPUBLIKE SRPSKE OBAVJEŠTENJE O NABAVCI...

Jаvno preduzeće „Nаcionаlni pаrk Đerdаp“

Feb 18 2015

Jаvno preduzeće „Nаcionаlni pаrk Đerdаp“ Krаljа Petrа Prvog 14а Donji Milаnovаc objavljuje PO...

Prijavite se na Vaš nalog


Zaboravili ste lozinku?

Nov korisnik